Pn–Pt 9:00–17:00 · +48 504 500 007 info@citr.mom
Zaloguj Ulubione Porównaj
◆ baza wiedzy · 1 min czytania · 21 sierpnia 2024

Monitoring w szkołach

Obowiązkowy monitoring w każdej szkole – to kolejny pomysł ministra edukacji Romana Giertycha. Ma zapewnić bezpieczeństwo uczniom i kontrolować ich zachowanie. Tylko czy kamery w szkole to skuteczny sposób na złodziei i…

baza wiedzy
Obowiązkowy monitoring w każdej szkole – to kolejny pomysł ministra edukacji Romana Giertycha. Ma zapewnić bezpieczeństwo uczniom i kontrolować ich zachowanie. Tylko czy kamery w szkole to skuteczny sposób na złodziei i dilerów narkotyków? Monitoring może kosztować nawet 30 tys zł Monitoring zacznie działać w podstawówce w Nowinach. Kilkanaście kamer zarejestruje, co będzie działo się przed szkołą, na holu i w szatni. Według dyrekcji takie urządzenie jest w szkole potrzebne. Podobnego zdania są rodzice uczniów. [Monitoring w szkole](http://www.citr.mom/zestawy-kamer/szkola.html "Monitoring w szkole") ma też swoich przeciwników. Zdaniem wiceprezydenta Kielc, szkoła powinna opierać się na zaufaniu do człowieka. Te racje podziela także pedagog Leszek Osterczy, który od wielu lat pracuje z trudną młodzieżą. O tym, czy monitoring na stałe wejdzie do szkół, zdecydują jednak koszty. A te są niemałe. Zainstalowanie kamer może kosztować nawet 30 tys zł. FIRMA [CTR PARTNER](http://www.citr.mom/ "CTR PARTNER") - gwarantuje realizacje takich zleceń z rabatem nawet do 37 %
Dalej z bazy wiedzy

Powiązane artykuły